Odmieniona siedziba Massive Design

Showroom możliwości

Projekt własnej siedziby stanowił dla architektów nie lada wyzwanie. Nowa siedziba Massive Design jak w soczewce skupia charakterystyczny, wypracowany przez lata styl, sprawdzone rozwiązania, a także eksperymentalne projekty Przemysława Mac Stopy. To swoiste portfolio i wizytówka marki, prezentująca warsztat, wizję i pomysłowość jej twórcy. Najważniejsze było nadanie wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, tak by pozwalało zaprezentować w ograniczonej przestrzeni - nieograniczone możliwości pracowni.

0

m2 kreatywnej powierzchni biurowej

300 m2 powierzchni biurowej wypełniają kreatywne rozwiązania aranżacyjne, jak charakterystyczne, organiczne sufity czy wykładziny biurowe z iluzjami geometrycznymi. Projektanci Massive Design eksperymentują z kolorem, strukturą i formą, a także funkcją i podziałem przestrzeni. W projekcie wdrożono pełen wachlarz rozwiązań biurowych, odzwierciedlających zasady „activity based workplace”. Jednym z ciekawych rozwiązań jest użycie zwielokrotnionych odbić, w postaci zaprojektowanych grafik na przeszklenia czy lustra w ladzie recepcyjnej, podkreślające i przenikające się ze specjalnie zaprojektowanym na tę okoliczność wzorem w stylu op-art, wydrukowanym na wykładzinie EGE.

Biuro Massive Design wciąga do swojego świata od momentu przekroczenia progu recepcji. Wyrazista, monochromatyczna wykładzina EGE przykuwa uwagę, a zastosowanie tego samego geometrycznego wzoru na podłodze, tapetach oraz specjalnie zaprojektowanych foliach wywołuje efekt głębi i iluzji optycznej.

Biuro handlowe:

Carpet Studio Sp. z o.o.
ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201
44 – 240 Żory

Godziny otwarcia:

8:00 – 16:00

Siedziba:

ul. Parkowa 10,
41-250 Czeladź

Kontakt:

TEL – 602 184 548
EMAIL – office@carpetstudio.pl

NIP – 641-00-06-867
Regon – 008173622
KRS – 0000157722