Hotel Quadrille

Gdy historia łączy się ze sztuką, a zabytkowy kompleks staje się galerią designerskich marek

Zlokalizowany w XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym – hotel Quadrille – jest pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem w Gdyni. Odrestaurowane wnętrza historycznego obiektu nawiązują do baśniowego motywu z “Alicji w krainie Czarów”. Magiczną aurę hotelowych wnętrz dopełniają dekoracyjne wykładziny dywanowe EGE, zaprojektowane na specjalne zamówienie. O wszystkie detale zadbały same właścicielki, Anna i Martyna Górskie, w ścisłej współpracy z architekt Magdaleną Czauderną.

0

wyjątkowe kobiety

0

gwiazdkowy hotel

Dlaczego?

Quadrille jako drugi obiekt w Polsce został właśnie zaproszony do elitarnego stowarzyszenia Relais & Chateaux. Zrzesza ono najbardziej ekskluzywne butikowe hotele, posiadłości oraz restauracje z gwiazdkami Michelin na całym świecie. Dlatego projekt wykładzin dla pałacu Quadrille jest zrobiony z rozmachem i zamiłowaniem do wysmakowanych detali – zachwyca połączeniem wątków historycznych i nowoczesnych. Nasze wykładziny charakteryzują się baśniowymi i literackimi akcentami, podkreślające aurę stylu i nieoczywistości pałacu Quadrille.

Magiczną aurę hotelowych wnętrz dopełniły dekoracyjne wykładziny Ege. W zaprojektowanych z wielką dbałością o detale wykładzinach użyliśmy materiałów najwyższej jakości. Pałac Quadrille stawia na klientów biznesowych i luksusową obsługę, dlatego tak ważne było przygotowanie wnętrz w wysokim standardzie, z jak największą dbałością o jakość materiałów i wykonania.

Biuro handlowe:

Carpet Studio Sp. z o.o.
ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201
44 – 240 Żory

Godziny otwarcia:

8:00 – 16:00

Siedziba:

ul. Parkowa 10,
41-250 Czeladź

Kontakt:

TEL – 602 184 548
EMAIL – office@carpetstudio.pl

NIP – 641-00-06-867
Regon – 008173622
KRS – 0000157722