Biurowiec The nest

Głębia, organiczne inspiracje i ekologia

The Nest to wyjątkowy coworking w centrum Warszawy, otwarty pod koniec 2018 roku. Nowoczesny, przeszklony biurowiec przy ulicy Pięknej, za którego bryłę odpowiada studio architektoniczne Grupa5 Architekci, sąsiaduje ze znaną wszystkim mieszkańcom stolicy – Halą Koszyki. Osiem kondygnacji i prawie 2 tys. mkw. wypełnia najlepsze wzornictwo i sztuka marblingu, a w niezwykły – organiczny świat – wprowadzają użytkowników przestrzeni wykładziny dywanowe EGE – wszystko według pomysłów pracowni Beza Projekt.

0

klimatyzowanych sal

Dlaczego?

W coworkingu The Nest znajdują się prywatne biura, przestrzeń wspólna, galeria dla concept store’ów, a nawet pomieszczenia, w których zapracowani rodzice będą mogli pozostawić – pod fachową opieką – swoje dzieci. W biurowcu unosi się zapach kawy i pieczywa od lokalnych dostawców – bo wspieranie lokalnych biznesów to jedno z założeń tego miejsca. W warszawskim The Nest spotykają się różni ludzie, o odmiennych profesjach, których łączy pasja do pracy, w otoczeniu dobrego designu.

Podłoga to duża płaszczyzna, która może być jak obraz. Istotne, żeby miała swoją strukturę i głębię. Syntetyczne płaszczyzny są mało przyjazne i nie zapewnią takiego efektu. Zupełnie inaczej jest w przypadku organicznej i plastycznej struktury, którą ma wykładzina dywanowa „Terra” oferowana przez Ege. Przy wyborze tej kolekcji projektanci kierowali się również aspektami ekologicznymi. Istotne było to, że wykładzina została wykonana ze starych sieci rybackich.

Biuro handlowe:

Carpet Studio Sp. z o.o.
ul. Boczna 8, bud. 3, lok. 201
44 – 240 Żory

Godziny otwarcia:

8:00 – 16:00

Siedziba:

ul. Parkowa 10,
41-250 Czeladź

Kontakt:

TEL – 602 184 548
EMAIL – office@carpetstudio.pl

NIP – 641-00-06-867
Regon – 008173622
KRS – 0000157722